anasfuzyoncular
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
forumdaki konuları görmek için üye olmanız gerekir.
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En iyi yollayıcılar
axelo_gx
Dünya Kupası'na gidemezsek sürpriz olur I_vote_lcapDünya Kupası'na gidemezsek sürpriz olur I_voting_barDünya Kupası'na gidemezsek sürpriz olur I_vote_rcap 
Admin
Dünya Kupası'na gidemezsek sürpriz olur I_vote_lcapDünya Kupası'na gidemezsek sürpriz olur I_voting_barDünya Kupası'na gidemezsek sürpriz olur I_vote_rcap 
Uchiha_İtachi
Metovan

Kimler hatta?
Toplam 3 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 3 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 194 kişi Ptsi Ağus. 07, 2017 12:07 pm tarihinde online oldu.
Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Takvim Takvim

Istatistikler
Toplam 7 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: penguenish11@hotmail.com

Kullanıcılarımız toplam 136 mesaj attılar bunda 109 konu
Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde anasfuzyoncular adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde anasfuzyoncular adresi saklayın ve paylaşın

Dünya Kupası'na gidemezsek sürpriz olur

Dünya Kupası'na gidemezsek sürpriz olur Empty Dünya Kupası'na gidemezsek sürpriz olur

Mesaj  axelo_gx Çarş. Eyl. 02, 2009 8:50 pm

Dünya Kupası'na gidemezsek sürpriz olur
01 Eylül 2009 Salı 19:13

Dünya Kupası'na gidemezsek sürpriz olur Gdxhdohw

2010 Dünya Kupası 5. Eleme Grubu'nda cumartesi günü Kayseri'de Estonya ile karşılaşacak olan A Milli Futbol Takımı'nda Nihat Kahveci, Arda Turan ve Semih Şentürk, Kayseri'de birlikte basın toplantısı hazırladı.Ay yıldızlı takımın Dünya Kupası'na gidememesinin üzücü olacağını belirten A milliler " Dünya Kupasına gidene kadar hep destek, tam destek" dediler.

2010 Dünya Şampiyonası eleme grubu müsabakalarından Estonya ile cumartesi günü Kayseri'de karşı karşıya gelecek A milli takımımızın Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş'ta top koşturan tecrübeli futbolcuları B.B Kadir Has Stadı'nda basın mensuplarının sorularını yanıtladılar. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Beşiktaş'ın tecrübeli oyuncusu Nihat Kahveci, karşılaşma ile ilgili olarak "Karşılaşma 4 maçta 12 puan alacağız. Kolay maç yok. Oynadığımız diğer maçlarda güzel skor alıp ve iyi futbol oynadık. Bosna'dan alacağımız 3 puan önemli. Hedefimiz kalan 4 maçta rakiplerimizi yenmek" dedi.

Semih Şentürk ise cumartesi günkü karşılaşmada cezalı olduğu için oynayamayacağını belirterek, "Estonya maçı bizim için başlangıç olarak en zor maçımız orada berabere kaldık. Önemli olan bu. Taraftara sesleniyorum. Herkesi milli takımı desteklemeye çağırıyorum. Arkadaşlarımızı yalnız bırakacağım. Zira cezalıyım. Arkadaşlarıma güveniyorum. Estonya maçını kazanıp, Bosna'ya moralli gitmek istiyoruz. Arda Turan ise maçla ilgili olarak galibiyetten başka bir şey düşünmediklerine dikkati çekerek, "4 final maçımız var. Hepsini kazanmak zorundayız. Sonra Bosna'nın puan kaybetmesini bekleyeceğiz. Olaya Türk halkı olarak konsantre olup, Dünya Kupası'na gitmek istiyoruz. Olmaz denenleri yaptık. Umarım böyle olur. Bizim işimiz 4 maçı kazanmak ve beklemek olacak" diye konuştu

Milli Takımın tecrübeli golcüsü Nihat Kahveci, performansı ile ilgili bir soruya “Sonuçlar iyi olduğunda insanların yaptığı farklı görünüyor. Takımınız istediğimiz gibi olmayınca yeni gelen biri olarak gözler benim üzerimde. Çabalarımı iyi niyetle sürdürüyorum. Her maçta kendimi fizik ve mental olarak iyi hissediyorum. Forvet oyuncuları gol atınca daha iyi görünüyor. Ama benim için önemli olan kulüp ve milli takımın iyi gitmesidir. Ben daha iyisini vereceğim. Zamana ihtiyacım var gibi sözler söylemeyeceğim. İyi niyetle çalışıp bir an önce hazır olmak istiyorum. Eleştiriler her zaman var. Görev alıp oynarsam işler iyi giderse; bana gol atmak nasip olursa herşey daha iyi olur" dedi.

DÜNYA KUPASI'NA GİDEMEZSEK SÜRPRİZ OLUR

Nihat Kahveci, Türk A milli takımının Dünya Kupasına gidemeyişinin sürpriz olacağını kaydederek, "Bir çok ülke bizim dünya kupasında olmamızı istiyor. Renkli bir takımımız o enerji ile gittiğimiz turnuvalara renk kattığımız ortada. Kritik maçlar bizi bekliyor. Bosna, 4 puan önde. Yaptığımız kritik maçları kazanarak, eski başarıyı yinelemek istiyoruz. Türkiye için biz futbolcular seyirciler medya için Türk halkı için önemli. Dünya Kupası inanılmaz önemli. Biz 12 puanı alacağız. Gidemezsek çok üzülürüz. 4 yılda bir yapılan turnuva elimizden geleni yapacağız. Bosna'nın takılmasını bekleyeceğiz. Biz 12 puanı alırsak Bosna Hersek takılır. O stresi götürmek kolay değil. Takılırlar diye düsünüyorum. Bizim önceliğimiz 12 puanı almak olacak " şeklinde konuştu.

Arda Turan hep beraber Estonya maçına motive olmaları gerektiğini ifade ederek, “Futbolun içinde her şey var . Son 10 saniyede bile kazanabiliriz. Herkesin her an takıma destek vermesi gerekir. Protesto veya olumsuz tezahürat bizi olumsuz etkiler. Ya hep beraber kazanıp, ya da hep beraber kaybedeceğiz. Kayseri taraftarından destek bekliyoruz" şeklinde sözlerini tamamladı

ESTONYA KAPANIRSA ÖNLEMİMİZ OLUR

Galatasaray kaptanı Arda Turan, gazetecilerin cumartesi günü Estonya'nın Türkiye önünde kapanıp kapanmayacağı yolundaki sorusuna, "Biz kaliteli oyuncularız. Topu ayağımıza alıp, değerlendireceğiz. Zaman zaman oyun içinde kötü şutlar ve kaptıracağımız toplarda olacak ama sonuçta Estonya'yı yeneceğiz. Bazen sonuçlar gerçeği yansıtmasa bile cumartesi günü bunun bir örneğini göstererek, sana dan 3 puanla ayrılacağız" diye konuştu.

Arda, Semih ve Nihat, basın toplantısına gelişte ve gidişte hayranların hücumuna uğradı. Taraftarlar yıldız oyunculardan imza almak için birbirleriyle yarıştı.

MEVLÜT ERDİNÇ KADRODAN ÇIKARILDI

Bu arada sol omzunun eklem kılıfında yırtık bulunduğu tespit edilen Mevlüt Erdinç, A Milli Takım'ın aday kadrosundan çıkartıldı.

TFF'den yapılan açıklamaya göre, A Milli Takım kadrosunda yer alan ve sakatlık problemleri olan Mevlüt Erdinç, Hamit Altıntop, Gökhan Gönül, Gökhan Zan ile Hakan Balta'nın bugün muayene ve tetkikleri yapıldı. Ellerinde tetkikleri bulunmayan futbolcuların radyolojik tetkikleri Kayseri Acıbadem Hastanesi'nde gerçekleştirildi.

Paris Saint-Germain ile Lille arasında oynanan karşılaşmasında sol omzu üzerine düşen ve rakip oyuncunun da aynı bölge üzerine düşmesi nedeniyle çifte travmaya maruz kalan Mevlüt Erdinç'in sol omzunun eklem kılıfında yırtık bulunduğu tespit edildi. Mevlüt'ün sol omzu kol askısına alındı, kulübüne bilgi verildi ve aday kadrodan çıkarıldı.

Sol bacak alt arka grup adalesindeki sakatlık nedeniyle Bayern Münih'in Wolfsburg'la oynadığı maçı yarıda bırakmak zorunda kalan Hamit Altıntop'a yapılan muayene ve tetkiklerde, oyuncunun problemli bölgesinde 1. Derecede zorlanma ve ödem tespit edildi. Hamit'in tedavisine hemen başlanarak, sakatlığın seyrinin takip edileceği bildirildi.

Kulüplerinin son lig maçlarında oynamalarına engel olacak şekilde sağ bacak üst arka grup adalelerinde 1. Derece zorlanma bulunan Gökhan Gönül ve Gökhan Zan'ın muayene ve tetkikleri sonucunda iki oyuncunun da tedavisine takımdan ayrı olarak devam edilmesine ve kendilerine özel egzersiz programı uygulanmasına karar verildi.

Galatasaray-Kayserispor maçında sol ayağına aldığı darbe sonucu oyuna devam edemeyen Hakan Balta, dün takımının Ankaraspor ile oynadığı maçta kulüp-milli takım sağlık ekipleri arasındaki iletişimle kontrollü olarak yer aldı. Hakan'ın bugün yapılan muayene ve kontrollerinde şikayetlerinde aşırı bir artmanın olmadığı belirlendi, tedavisinin ve egzersiz programının milli takım kampında yürütülmesi kararı alındı.
axelo_gx
axelo_gx
Admin
Admin

takım : Dünya Kupası'na gidemezsek sürpriz olur 5ae02d2e4544801f0825b8425cf11013
Ruh Hali : Dünya Kupası'na gidemezsek sürpriz olur Geveze10

Cüzdan
Altın Altın: 55 çeyrek 2 cumhuriyet 4 bilezik
Para Para: 450 tl
zenginlik puanı: 0